Inčukalna florbola klubs “Gridasbumba.lv” veido
sieviešu komandu un aicina jaunas spēlētājas

Cenšoties atjaunot sieviešu florbola tradīcijas, Inčukalnā tiek veidota jauna sieviešu florbola komanda, kurai šobrīd tiek aicinātas pievienoties meitenes no 13 gadu vecuma, kā arī pieredzējušas spēlētājas, informē biedrības “Gridasbumba.lv” valdes loceklis Dainis Guks.

“Pirms vairākiem gadiem Inčukalnu Latvijas florbola līgā pārstāvēja sieviešu komanda, izskolojot arī vairākas Latvijas izlases spēlētājas, kas ar labiem panākumiem šobrīd spēlē Rīgas un Cēsu klubā. Šobrīd, kad florbols kļuvis par Inčukalna populārāko sporta veidu, pulcējot divas vīriešu un vairākas zēnu komandas, sieviešu komandas nav,” savu motivāciju skaidro D. Guks.

Jaundibināmā komanda top sadarbībā ar florbola inventāra veikalu “Lino.lv”, un to veidos gan virslīgas un 1. līgas pieredzējušās spēlētājas, kuras jau apstiprinājušas iesaistīšanos Inčukalna vienībā, gan jaunpienācējas – sportiskas un mērķtiecīgas meitenes ar vai bez pieredzes florbolā. Par komandas tuvākā laika mērķi ir izvirzīta dalība Latvijas Sieviešu florbola 1. līgā, pirms tam aizvadot pārbaudes spēļu ciklu.

Kā norāda biedrības pārstāvis, šobrīd notiek sarunas ar vietējiem treneriem, kas būtu gatavi uzņemties sieviešu komandas trenēšanu. Tāpat aktuāls ir komandas sponsorēšanas jautājums: Inčukalna novadā un ārpus tā tiek meklēts komandas oficiālais atbalstītājs. “Kļūt par komandas sponsoru tiek aicināti uzņēmēji, kuriem ir interese atbalstīt florbola klubu, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un ar profesionāla mārketinga palīdzību veidot sociāli atbildīga uzņēmuma tēlu,” skaidro D. Guks.