Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv11 months ago
Nenoliedzami - florbols ir Līgatnes vērtība, kurai ir sena un aizraujoša vēsture. Esam priecīgi, ka varam būt daļa no šī stāsta un kopā ar Līgatnes apvienības pārvalde veidot florbola nākotni vienā no Latvijas skaistākajām vietām.
Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv11 months ago
Piedāvājam nelielu ieskatu 2005. gada mēnešrakstā, ko savulaik regulāri izdeva Latvijas Florbola savienība / Latvian Floorball Union. Kā zināms, sākoties interneta laikmetam, papīra formāts zaudēja savu aktualitāti.

"Lai gan savienības mājas lapā www.floorball.lv jaunumu publicēšana notiek regulāri un kvalitatīvi, iespējams, mūsdienīgs un elektroniskā formātā veidots mēnešraksts arī būtu noderīgs. To florbola klubi un sporta skolas varētu izdrukāt un novietot sporta centros, tādā veidā sasniedzot vēl vienu auditorijas daļu, lai popularizētu sporta veidu. Domājams, šādos izdevumos reklāmu labprāt izvietotu arī florbola inventāra ražotāji. Katrā ziņā šī ideja ir apsvēršanas vērta," komentē florbola kluba #Gridasbumba dibinātājs Dainis Guks.
Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv11 months ago
Jā, šis ir diezgan savdabīgs sveiciens 1. septembrī, tomēr vēlamies, lai šī atziņa atskan katra sportista prātā ikreiz, kad piezogas slinkums vai šaubas par savām spējām. Jaunajā cēlienā novēlam nezaudēt motivāciju un maksimāli izbaudīt treniņprocesu. Un tas noteikti dos gaidītos augļus.
Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv11 months ago
Sākoties jaunam mācību gadam, florbola skola #Sigulda uzņem jaunus dalībniekus trīs vecuma grupās. Pievienojies florbolistu pulkam!
Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv11 months ago
Esi aktīvs!
Gridasbumba.lv
Gridasbumba.lv12 months ago
Ar prieku paziņojam, ka sieviešu florbola komanda #Līgatne ir pieteikta dalībai Latvijas sieviešu florbola virslīgā arī 2021./2022. gada sezonai.

Florbola komandu atbalsta Līgatnes pārvalde un Līgatnes Sporta centrs.